SZANOWNI PAŃSTWO!!

1. Dnia 25 maja 2020 planujemy wznowić pracę przedszkola.

2. W tym okresie w pierwszej kolejności przyjmujemy dzieci osób pracujących przy Covid – 19. (zostały zakwalifikowane osoby po wcześniejszym telefonicznym uzgodniu z Państwem).

3. Zgodnie z wytycznymi GISU (zamieszczone pod zakładką TELEGRAM), utworzono 2 grupy dzieci (po 12 osób).

4. Dzieci przynoszą ze sobą, w woreczku foliowych nowe kapcie, oraz ewentualnie odzież na zmianę (pozostawione w przedszkolu ubrania i obuwie dzieci będą do odebrania w zielonym domku w ogrodzie przedszkolnym).

5. Rodzic wypełnia ankietę,oświadczenia oraz deklarację ( załączniki dostępne w zakładce TELEGRAM). Wydrukowane dokumenty należy wypełnić i wrzucić do skrzynki pocztowej przy głównych drzwiach w terminie do 21.05. -jest to warunek przyjęcia dziecka. (BRAK DOSTARCZONYCH DOKUMENTÓW JEST RÓWNOZNACZNE Z REZYGNACJĄ).

6. Rodzic zapoznaje się z zasadami funkcjonowania przedszkola w okresie pandemii, procedura przyprowadzania dzieci i pozostałymi załącznikami, które znajdują się w zakładce TELEGRAM.

7. Jesteśmy w stałym kontakcie z Państwem odnośnie dalszego funkcjonowania przedszkola .

8. PROSZĘ NA BIEŻĄCO ŚLEDZIĆ WSZELKIE INFORMACJE ZAMIESZCZANE NA NASZEJ STRONIE.

Z poważaniem Olga Wasylik

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 14 w Legnicy